Chytré a rychle dostupné řešení od Ensurance

Fotovoltaika pro bytové domy bez starostí a na klíč

Navrhneme pro vás individuální řešení, zařídíme financování včetně dotace, rychle a kvalitně nainstalujeme systém

Cenově dostupná fotovoltaika díky dotacím pro bytové domy

Vyrobená elektrická energie z fotovoltaického systému může být využita pro společné prostory bytového domu a v bytových jednotkách, ohřev teplé vody a pro dobíjení elektrických vozidel uživatelů domu.

Dotace až 50 % z nákladů na realizaci! Kdo o ni může žádat?

 • Vlastníci stávajících bytových domů

 • Společenství vlastníků jednotek stávajících bytových domů

 • Pověření vlastníci bytových jednotek (kromě novostaveb)

 • Příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky

V domech, které již mají naši fotovoltaiku žijí spokojenější lidé

Investicí do solárních systémů získáváte dle zvoleného řešení vyšší nezávislost na vašem dodavateli energie. Budete v pohodě v případě nenadálého výpadku dodávky elektřiny ze sítě. Vaše platby za energie se rapidně sníží.

Získáte na desítky let kvalitní a fungující zdroj energie z trvale obnovitelných zdrojů a pomůžete zpomalit klimatické změny.

záruka na výkon panelů
0 let
záruka na výkon baterií
0 let
záruka na střídač
0 let
záruka na dílo
0 let

Vaším snem je rychlá, spolehlivá návratnost a my víme jak na to

Stojíte před dvoj až trojnásobnou fakturou za energie a přemýšlíte, jak provoz domu značně zlevnit? Je důležité, aby výsledkem byla úspora a jednoznačná návratnost, na desítky let dopředu. Společně se na to připravíme:

 • Vytvoříme promyšlený návrh na míru

  K zakázkám přistupujeme individuálně. Pokud máte zájem, náš obchodní zástupce vás kontaktuje. První nezávazné jednání probíhá na místě realizace. Tak nejlépe najdeme nejlepší řešení vaší aktuální situace a dostanete nejvyšší možnou dotaci.

 • Projekt realizujeme podle náročnosti od dvou do čtyř měsíců

  S dodávkou solárních systémů máme bohaté zkušenosti. Náš tým techniků si poradí i se složitou neobvykle tvarovanou střechou.

 • Za dílo ručíme od začátku do konce

  Používáme pouze osvědčené systémy a prověřená zařízení. Náš tým tvoří profesionálové ve svých oborech, kteří pravidelně absolvují odborná školení. Samozřejmostí je pro nás záruční i pozáruční kontrola.

 • Dodáváme kompletní zakázku

  Vypracujeme projekt, zaměříme, vytvoříme cenovou nabídku. Získáme pro vás dotaci, vyřešíme financování. Naši řemeslníci dílo postaví. Předáme vám sytém a bude vám vyplacena dotace. Provádíme i následný servis.