Chytré a rychle dostupné řešení od Ensurance

Fotovoltaika pro města a obce bez starostí a na klíč

Navrhneme pro vás individuální řešení, zařídíme financování včetně dotace, rychle a kvalitně nainstalujeme systém

Využijte dotaci pro obce až 75 % z nákladů na realizaci!

Vyrobená elektrická energie z fotovoltaického systému může být využita pro prostory veřejných budov jako jsou úřady, školy, školky, knihovny, lázně, či bazény. Vyrobená elektrická energie může být použita například na ohřev teplé vody v budovách nebo pro dobíjení elektrických vozidel.

0 %

dotace z nákladů na realizaci pro obce do 3000 obyvatel

0 %

dotace z nákladů na realizaci pro obce nad 3000 obyvatel

Kde může být instalace realizována?

Instalace systému je možná na jakoukoli veřejnou budovu ve vlastnictví a na území obce například:

 • Obecní úřady

 • Školy

 • Jiné veřejné budovy

V budovách, které již mají naši fotovoltaiku pracují spokojenější lidé

Investicí do solárních systémů získáváte dle zvoleného řešení vyšší nezávislost na vašem dodavateli energie. Budete v pohodě v případě nenadálého výpadku dodávky elektřiny ze sítě. Vaše platby za energie se rapidně sníží.

Získáte na desítky let kvalitní a fungující zdroj energie z trvale obnovitelných zdrojů a pomůžete zpomalit klimatické změny.

0 let
záruka na výkon panelů
0 let
záruka na výkon baterií
0 let
záruka na střídač
0 let
záruka na dílo

Vaším snem je rychlá, spolehlivá návratnost a my víme jak na to

Stojíte před dvoj až trojnásobnou fakturou za energie a přemýšlíte, jak provoz veřejné budovy značně zlevnit? Je důležité, aby výsledkem byla úspora a jednoznačná návratnost, na desítky let dopředu. Společně se na to připravíme:

 • Vytvoříme promyšlený návrh na míru

  K zakázkám přistupujeme individuálně. Pokud máte zájem, náš obchodní zástupce vás kontaktuje. První nezávazné jednání probíhá na místě realizace. Tak nejlépe najdeme nejlepší řešení vaší aktuální situace a dostanete nejvyšší možnou dotaci.

 • Projekt realizujeme podle náročnosti od dvou do čtyř měsíců

  S dodávkou solárních systémů máme bohaté zkušenosti. Náš tým techniků si poradí i se složitou neobvykle tvarovanou střechou.

 • Za dílo ručíme od začátku do konce

  Používáme pouze osvědčené systémy a prověřená zařízení. Náš tým tvoří profesionálové ve svých oborech, kteří pravidelně absolvují odborná školení. Samozřejmostí je pro nás záruční i pozáruční kontrola.

 • Dodáváme kompletní zakázku

  Vypracujeme projekt, zaměříme, vytvoříme cenovou nabídku. Získáme pro vás dotaci, vyřešíme financování. Naši řemeslníci dílo postaví. Předáme vám sytém a bude vám vyplacena dotace. Provádíme i následný servis.